Bestuur

Luc Vermeersch

Voorzitter, Penningmeester, Contactpersoon federatie, Verantwoordelijke ledenbeheer & busreizen, Web & Facebookbeheerder

Canadezenstraat 96
8380 Lissewege
GSM 0478/911 440
Email: luc@brugsche-globetrotters.be

Dorine Hilderson

Ondervoorzitter, Verantwoordelijke clubwinkel

August Derrestraat 78
8310 Assebroek
GSM 0479/692 563
Email: dorine@brugsche-globetrotters.be

Jean-Pierre Meersseman

Secretaris, Verslaggever, Verantwoordelijke aanvraag vergunningen, Contactpersoon Stad Brugge, Public Relations

Daverlostraat 124
8310 Assebroek
GSM 0489/423 281
Email: Jean-Pierre@brugsche-globetrotters.be

Christian Meersseman

Verantwoordelijke wandelkrantje, Verantwoordelijke reservatie zalen

Hoedenmakersstraat 5 bus 2
8000 Brugge
GSM 0477/495 397
Email: christian@brugsche-globetrotters.be

Hervé Maertens

Verantwoordelijke medewerkers wandeltochten, Verantwoordelijke vervoer wandeltochten

Leopold De Bruynestraat 14
8310 Sint-Kruis
GSM 0478/390 279
Email: herve@brugsche-globetrotters.be

Dominiek Franco

Verantwoordelijke materialen wandeltochten, Verantwoordelijke magazijn

Blauwkasteelweg 20 bus 01.01
8310 Sint-Kruis
GSM 0498/256 905
Email: dominiek@brugsche-globetrotters.be

Erik Clauw

Parcoursmeester, Kwaliteitsverantwoordelijke

Galbertuslaan 10 bus 2
8200 Sint-Michiels
GSM 0485/128 387
Email: erik@brugsche-globetrotters.be

Functies buiten het bestuur

Eric Schreel

Ere-voorzitter

Sven Ampe

Website, Webdesign

Pin It on Pinterest